Reklama

XIX edycja Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w Spale „HAZMAT i CBRNE”

28-29 kwietnia 2022 r. miała miejsce XIX już edycja Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w Spale, tym razem poświęcona tematom HAZMAT i CBRNE

Tegoroczne spotkanie strażaków praktyków jak zwykle odbyło się w niesamowitej atmosferze przepełnionej ogromną wiedzą naszych prelegentów, jak i wymianą wieloletnich doświadczeń wśród uczestników i prowadzących.

Wiosenna edycja Konferencji w Spale była poświęcona zagrożeniom chemicznym, biologicznym, radiologicznym i nuklearnym, mieszczącym się w pojemnym pojęciu CBRNE. Po raz pierwszy nasi uczestnicy mogli nie tylko wziąć udział w prelekcjach, ale także sprawdzić swoją wiedzę podczas warsztatów praktycznych. Podczas tej edycji zostało poruszonych wiele ciekawych tematów, dotyczących m.in. transportu tranzytowego elektrolitu, ewakuacji poszkodowanych, użycia nowoczesnego sprzętu w działaniach, a także dekontaminacji. W trakcie imprezy integracyjnej, która zwieńczyła pierwszy dzień spotkania, uczestnicy mogli przede wszystkim lepiej się poznać, porozmawiać ze sobą i wymienić się swoimi wieloletnimi doświadczeniami.

XIX edycja Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w Spale, tym razem jako edycja wiosenna, była kolejnym, udanym spotkaniem. Jako redakcja magazynu „W Akcji” dziękujemy wszystkim uczestnikom, naszym prelegentom, sponsorom, a także każdemu, kto przyczynił się do tego, abyśmy po raz kolejny mogli wspólnie spotkać się w Spale. Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Reklama
Zarejestruj się bezpłatnie w serwisie wakcji.pl
Poznaj nasze serwisy