Reklama

XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Spale „Innowacje w Ratownictwie”

XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Spale „Innowacje w ratownictwie w straży pożarnej” odbyła się w dniach 20-21 października 2022 roku. Wydarzenie było okazją do spotkania strażaków specjalizujących się w ratownictwie technicznym oraz chemicznym. Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość wymiany doświadczeń oraz opinii na temat praktycznych działań w codziennej pracy strażaka.

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Spale to wydarzenie, które już na stałe zagościło w kalendarzu strażaków. Tematyka wydarzenia była poświęcona ratownictwu technicznemu oraz chemicznemu. Spotkanie było okazją do wysłuchania interesujących prelekcji, wzięcia udziału w warsztatach oraz wymiany doświadczeń. Jak zawsze konferencja odbyła się w niesamowitej atmosferze. W wydarzeniu wzięli udział komendanci, dowódcy JRG, dowódcy zmian, dowódcy sekcji oraz strażacy specjalizujący się w ratownictwie technicznym i chemicznym. Podczas jesiennej edycji Konferencji w Spale prelegenci omówili zagadnienia związane z ratownictwem technicznym oraz chemicznym. Podzielili się oni swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami oraz udzielili uczestnikom wiele praktycznych wskazówek do wykorzystania w codziennej pracy.

W gronie partnerów wydarzenia znaleźli się przedstawiciele firm: Dräger, Rtcom, Uvex, Greenpol, MAN Truck & Bus oraz Hilti. W trakcie konferencji uczestnicy mieli okazję do porozmawiania z reprezentantami firm przy ich stoiskach oraz do zapoznania się z możliwościami sprzętowymi oferowanymi przez partnerów konferencji. Przedstawiciele firm oferujących nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienną pracę strażaków PSP oraz OSP znaleźli się także w gronie prelegentów podczas XX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej.

Organizatorzy dziękują uczestnikom oraz gościom honorowym za liczne przybycie, a prelegentom, partnerom i serwisowi strażacki.pl (patronat medialny) za wsparcie. XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa zakończyła się sukcesem, który mamy nadzieję powtórzyć podczas kolejnej edycji.

Do zobaczenia!

 

Reklama
Zarejestruj się bezpłatnie w serwisie wakcji.pl
Poznaj nasze serwisy