Bezpłatny webinar wakcji.pl!

Strażacy zdobyli tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w futsalu!

Strażacy PSP zwyciężyli w Mistrzostwach Służb Mundurowych w futsalu. W rywalizacji o Puchar Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych wzięło udział siedem reprezentacji.

Mistrzostwa Służb Mundurowych w futsalu odbyły się w  dniach 1-2 kwietnia 2023 roku w woj. lubuskim. W turnieju wzięły udział reprezentacje m.in. Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Służby Więziennej, Straży Granicznej i Sił Zbrojnych RP.

Tytuł Mistrza Polski zdobyła reprezentacja PSP, pokonując w finale drużynę Wojska Polskiego. W składzie zwycięskiej grupy znaleźli się Marcin Musioł, Michał Marciniak, Paweł Wyżga, Michał Szymczak, Damian Głowacki, Mateusz Jaros, Krzysztof Piskorz, Tomasz Golly, Michał Grecz, Kamil Kolanowski i Kacper Hałdaś.

Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika mistrzostw otrzymał Michał Marciniak, a Marcin Musioł zdobył nagrodę dla najlepszego bramkarza.