Polscy strażacy triumfują podczas FireFit Europe w Szwajcarii

fot. KG PSP Polska reprezentacja zajęła całe podium podczas zawodów o tytuł „Najtwardszego Strażaka”. Konkurs FireFit Europe odbył się w dniach 8-9 czerwca w Bernie (Szwajcaria). W szwajcarskiej edycji zawodów FireFit Europe wzięli udział:    1. Dawid Hyżyk – KM PSP Poznań,    2. Rafał Bereza – KM PSP Chełm,    3. Mateusz Delinger – KP PSP Ostrów Wielkopolski,    4. Paweł Leśnicki – KP PSP Świdnica,    5. Jarosław Płotkowski – KM PSP Toruń,    6. Mateusz Wesołowski – KP PSP Drawsko Pom.,    7. Bartosz Janicki – KM PSP Szczecin, kierownik drużyny. W starcie indywidualnym (w pełnym umundurowaniu) w kategorii Open zwyciężył Dawid Hyżyk. Miejsce drugie zdobył Rafał Bereza, a trzecie – Mateusz Wesołowski. Polacy zwyciężyli również w starcie w parach oraz w sztafecie. Gratulujemy zwycięzcom!Źródło: KG PSP